31

Hakkımızda

DAHA FAZLA KALİTE VE İNSAN ODAKLI TASARIM...

Amanos Prefabrik 2007 yılından beri Konteyner, Prefabrik ve Hafif Çelik Yapı alanında uzman kadrosuyla, Hatay / Payas ta faaliyet göstermektedir.

Öncelikli hedefi müşteri memnuniyeti olan Amanos Prefabrik, yenilikçi anlayışıyla kaliteli, güvenilir, modern ve optimum fiyatlarla ürünlerini müşterileriyle buluşturmaya devam etmektedir. 

Hatay Amanos PREFABRİK yılların tecrübesine sahip uzman, nitelikli kadrosuyla , depreme dayanıklı, estetik, konforlu ve garantili olarak yüksek kaliteli ürünlerini hem TÜRKİYE içindeki müşterilerine , hem de tüm dünyadaki müşterilerine zamanında İHRAÇ etmektedir.

Yüksek kaliteli ürün, Tecrübeli ve nitelikli uzman çalışanlar , zamanında teslimat ve Müşteri memnuniyeti her zaman Amanos PREFABRİK ‘ in değişmez prensibi olmuştur. 

* Tek katlı Prefabrik Yapılar,
* Dubleks Prefabrik yapılar, 
* Hafif Çelik Yapılar, 
* Çelik villalar
* Şantiyelerdeki Yatakhane, Sosyal Tesis, Wc-Duş, Yemekhane, Revir, 
* Tek Katlı Konut, 
* İki Katlı Konut, 
* Bahçe Evleri, 
* Ofis, İşyeri, Lokanta, Kafetarya, 
* Tavuk çiftliği vb. işyerlerine ait birçok projeyi ve özel projeleri, özenle, yüksek kaliteli ve cazip fiyatları ile müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.

Hizmetlerimiz Prefabrik teknolojisi ile detaylandırılan prefabrik konut yapılarda güncel yapı yönetmelikleri dikkate alınarak projelendirme ve tasarım hizmetleri sunulmaktadır. Konteyner farklı kullanım alanlarında; hızlı üretim, nakliye kolaylığı, üstün izolasyon değerleri ile birlikte montaj kolaylığı sağlayan yapılardır.